همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 387mm aluminum spigot exhibit truss ] همخوانی داشتن 25 محصولات.
پشتیبانی از خرپا جعبه استیج آلومینیومی سفارشی برای رویدادهای داخلی
| مدل شماره: | SQS387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلیمتر |
خرپا آلومینیومی ایمنی سنگین برای پروژه ساخت
| مدل شماره: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| راه اتصال: | اتصال اسپیگ |
سیستم قفل آلومینیومی Spigot Truss سیستم خرپایی مشکی روشن
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| راه اتصال: | اتصال Spigot |
خرپا خرپا آلومینیومی 12 متری ضد حریق برای مکان های فعالیت ساختمانی
| مدل شماره: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| راه اتصال: | اتصال اسپیگ |
288 میلی متر سیستم خرپا آلومینیومی Spigot برای نمایشگاه کنسرت
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061/6082-T6 |
| رنگ: | نقره یا نصب شده |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| نام محصول: | خرپا خرپا |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، سیاه |
| طول: | 16m |
سیستم نمایشگر خرپایی روشنایی استیج آلومینیومی 387mm X387MM
| مدل شماره: | SQS390 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, black, red, white |
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
6082-T6 Aluminium Trusses 387mm Silver Indoor / Outdoor Events
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |


