همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ roof lighting aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
حفاظت از آلومینیوم آلیاژ Truss صحنه استودیو روشنایی Truss برای کنسرت
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
سبک وزن قابل حمل DJ روشنایی سیستم های تراس صحنه آلومینیوم آلیاژ
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
سیستم تراس آلومینیوم آلیاژ Spigot Truss برای عملکرد در فضای باز
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
کنسرت مونتاژ خرپا استیج آلومینیومی به ضخامت 3 میلی متر
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6061 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقف استیج |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Black 6082-T6 450mm Aluminum Box Truss 0.5-4M Lenght 450x450mm
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 18m |
Black Silver Red Lighting Spigot Truss 3mm Thickness Aluminum 6082-T6
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
6082 T6 آلومینیوم جعبه سیستم خرپا برای جشن در فضای باز
| نام محصول: | سیستم خرپا آلومینیومی |
|---|---|
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| مواد بام: | بوم: ضخامت ضد آب مخصوص 0.4 میلی متر ، چاپ LOGO و تصویر |
Heavy Aluminum Box Truss / Red 12x18 Square Ballroom Truss Indoor
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
سیستم برج خرپایی استیج آلومینیومی سقف آسانسور سبک وزن
| شماره مدل: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |


