همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
290*290mm 6082 T6 آلومینیوم خرپای مربع برای جشن ها
| شماره مدل: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| اندازه: | 290*290 میلی متر |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
سقف نقره ای Spigot آلومینیومی سیستم سقف روشنایی مرحله ای برای دکوراسیون
| مدل: | خرپا بام مرحله |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
سیستم پایه کنسول سقف نیمه دایره ای سقف آلومینیومی سقف تراوس
| مدل: | خرپا بام مرحله |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
Custom Background Layer Stage Truss Scaffolding Tube Diameter 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
لوله سه جداره لوله ترمو لوله سبک فولاد ملایم تخت سقف تخت 500mm X 600mm
| مدل: | خرپا بام مرحله |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
پایه آلومینیومی ورق فولادی 50 × 4 میلی متر لوله برای پروژه پروژه سنگین وظیفه
| اندازه توری: | 1-4 متر |
|---|---|
| نام محصول: | توری تاشو |
| ماده: | آلومینیوم 6082-T6 |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| اتصال دهنده: | پیچ / پیچ |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه کارتن |
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |


