همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss parts ] همخوانی داشتن 1350 محصولات.
مهر و موم هارمونیک سنگین با پایه 10mm - 20mm ضخامت
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
| ضخامت: | 10-20 میلی متر |
مقاوم در برابر آلیاژ آلومینیوم O گیره روشنایی سیستم تراس 35mm آویز بلندگو لوله
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ضخامت: | 10-20 میلی متر |
| نرم افزار: | آویز LED، بلندگو، روشنایی |
لوازم جانبی آلومینیوم تراس Indoor Performance Lighting C Hooks Lifting 70kg Loading
| نرم افزار: | آویز LED، بلندگو، روشنایی |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
| اندازه: | 35 میلیمتر |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Rotating LED lighting Yellow Aluminum Square Truss 6 Channel DMX 512 Control
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
فعالیت های داخل سالن ظرفیت بارگذاری بزرگ 500KG سیستم های برج بلند خرپایی
| تصویب: | ISO |
|---|---|
| امکانات: | ظرفیت بار و مقاومت عالی |
| قد تا شده: | 2.33 متر |
Folding Step Bench Working Platform Aluminum Layer Truss Protable Work Bench
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
کمربند سنگین 2-6 متری آسانسور برج بالابر با پایه چرخ
| ماده: | فولاد |
|---|---|
| ارتفاع: | 2.2m - 6m |
| کاربرد: | رویدادهای کوچک |


