همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss parts ] همخوانی داشتن 1350 محصولات.
تراس روشنایی صحنه تراس برای روشنایی صحنه DJ تراس با سقف برای کنسرت
| مواد: | آلومینیوم 6061 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
تک TUV A بلندگو Truss برج آلومینیوم 6082 Spigot قطر Φ50mm
| شرکت: | تولیدکنندگان در چین |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| تایپ کنید: | نمایشگر تراس |
TUV Square Aluminium Spigot Truss روشنایی استیشن 20 × 2 میلی متر لوله برس
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| خرپا آلومینیومی: | 6082-T6 آلومینیوم |
|---|---|
| خرپای لایه ای: | لوله فولادی 48.3 میلی متر |
| استفاده: | در فضای باز یا سرپوشیده |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


