همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss parts ] همخوانی داشتن 1350 محصولات.
2 Meter Screw Square Truss Speaker Lighting Stands 6m - 18m 16 Degrees Hardness
| Mini Order: | 1 set |
|---|---|
| Material: | Steel or Aluminum Truss |
| Name: | Speaker Truss |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Silver , Black , Red Aluminum Square Truss Segments Corners 2 - 6 Way Square Corner
| Code: | SQB30-2Z |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Concert Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Bolt Truss Customized Shape
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
خرپا ماسک آلومینیومی مت بلک آلومینیوم برای مهمانی های داخلی کنسرت ، سیستم DJ خرپا
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| نام محصول: | خرپا خرپا |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، سیاه |
| طول: | 16m |
100mm - 1010mm پیچ و تاب نور آلومینیوم مربع خرپا SGS CE مجوز
| تولید - محصول: | خرپا پیچ آلومینیومی SQB 400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
برج بیرونی Stage Light Frame Tower Aluminium Spigot خرپا چند منظوره
| مدل: | خرپای خرپایی SQS Spigot |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
بلندگوی صوتی ایستاده صحنه برج سیستم خرپا وزن سبک
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| رنگ: | مشکی ، نقره ای یا نصب شده |
| نام محصول: | سیستم برج خرپا سقف روشنایی چرخان ، صحنه ارزان کنسرت فضای باز ارزان قیمت یک سیستم برج خرپا بالابر ، خ |


