همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
سیستم داربست آلومینیومی مقاوم به خوردگی برای روشنایی دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 سیستم داربست آلومینیومی برای نمایشگاه تئاتر
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
طول قابل تنظیم در دسترس برای آلومینیوم Spigot Truss OEM ارائه
| شماره مدل: | SQS290 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3 میلیمتر |
تخته اسپیگوت آلومینیومی متنوع برای اجرای رویداد و حمل و نقل
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
پیش بینی طراحی تخته صحنه بیرونی / تخته اسپیگوت / تخته نور آلومینیوم آلومینیوم
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
سیستم تکه های اسپیگوت آلومینیومی با اتصال های جامد و پین های تراکم دار برای مونتاژ آسان
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
کلوپ شب دایره نورپردازی ماشین نورپردازی بلند کردن صحنه نورپردازی
| مواد: | 6061 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| بخش تخته: | ۴۰۰ × ۴۰۰ میلی متر |
| طول: | 0.5 تا 4 متري |
پایه نور TUV پایه نورپردازی پایه آلومینیومی پایه پایه فلزی Φ 50 × 3 میلی متر
| تایپ کنید: | نردبان، مثلث، میدان، دور |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| رنگ: | آلومینیوم طبیعی |
TUV Goal Post Truss Line Array Speaker برای رویداد متوسط 3M - 30M Span
| پرداخت سطح: | آلومینیوم طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | به عنوان سفارشی |
| ویژگی: | ساده و سریع |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |


