همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| مواد خرپا: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
| تابع: | صفحه آویز LED ، بلندگو آریا Line و پارچه پس زمینه |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Bolt Or Screw Aluminum Square Truss 3 Meter For Celebration Parties
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 300x 300 mm |
سیستم خرپایی پلت فرم مربعی استیج آلومینیومی قابل جابجایی
| مدل شماره: | SYL002 |
|---|---|
| جنس قاب: | آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پنل: | تخته سه لا ضد لغزش 18 میلی متر |
سیستم خرپا مربعی پلت فرم استیج آلومینیومی با ارتفاع 1.4 متر
| مدل شماره: | SYL002 |
|---|---|
| جنس قاب: | آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پنل: | تخته سه لا ضد لغزش 18 میلی متر |
پایه جهانی پایه آلومینیومی پایه پایه مقاوم در برابر آب غیر قابل انعطاف روح قوس - شکل
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| شکل: | شکل قوسی |
| رنگ: | نقره ای، قرمز، سیاه و یا سفارشی |
3 parts Aluminum Goal Post Truss / Line Array Speaker Truss Stand 20m Largest Span
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |


