همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 290mm aluminum spigot truss ] همخوانی داشتن 367 محصولات.
خرپای استیج آلومینیومی سبک با اتصال پیچی
| مدل: | خرپا صحنه |
|---|---|
| مواد: | 6061-T8 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
خرپای مربعی آلومینیومی تزیین نورپردازی خرپا صفحه نمایش
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| نام محصول: | خرپای صحنه، خرپا سقف جعبه مربعی آلومینیومی برای صحنه کنسرت، خرپا آلومینیومی با کیفیت بالا و سبک وزن |
| کاربرد: | KTV، کنسرت، نمایشگاه، رویدادها، عروسی، و غیره |
عمده فروشی سقف سفارشی آلومینیوم Spigot چرخش و بلند کردن دایره ترس
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
سیستم نورپردازی خرپا آلومینیومی Spigot Stage 400mm X 400mm
| مدل: | خرپا آلومینیومی SQS 387 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
رنگ نقره ای پیچ و مهره آلومینیومی مناسب 6061 T6 برای رویداد
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای مربعی آلیاژ آلومینیوم |
خرپا پیچ آلومینیومی OEM 6061 برای نمایشگاه رویداد کنسرت
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای مربعی آلیاژ آلومینیوم |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
خرپای مربعی آلومینیومی مستقیم آسان و سریع برای نمایشگاه
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای مربعی آلیاژ آلومینیوم |


