همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 290mm aluminum spigot truss ] همخوانی داشتن 367 محصولات.
سبک وزن 6061 T6 6082 آلومینیوم سیستم Truss برای DJ
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
Circle 6082 آلومینیوم مربع خرپا قابل حمل تزئینی نور نمایش خرپا
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
Decorate Light Display خرپای سقفی آلومینیومی سیستم خرپا مربعی
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
6081 آلومینیوم مربع مربع خرپا نورپردازی تزئینی قابل حمل
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
ساختار ایمنی کنسرت خرپا مربع آلومینیومی رنگ سفارشی 6061
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای صحنه، خرپا سقف جعبه مربعی آلومینیومی برای صحنه کنسرت، خرپا آلومینیومی با کیفیت بالا و سبک وزن |
پروژه هوی دیتی سیستم خرپا سقف خرپایی روشنایی مربعی آلومینیومی
| شماره مدل،: | SQB300 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 / 3 / 4 / 6 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
کنسرت 6082 - خرپا حلقه آلومینیومی T6 برای آویزان کردن چراغ هد متحرک
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
6061 - خرپای دایره ای آلومینیومی T6 برای تزئین و چراغ سر متحرک آویزان
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |


