همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 290mm aluminum spigot truss ] همخوانی داشتن 367 محصولات.
خرپا سقف استیج آلومینیومی پارتی بلندگو آرایه خطی پشتیبانی از صفحه نمایش LED روشنایی هدف جعبه پست خرپا
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
پروژه بازی های المپیک خرپا سقف استیج آلومینیوم 6061-T6
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
T6 آلومینیوم کنسرت روشنایی خرپا استیج سقف خرپا سیستم برای نمایش
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
کنسرت آلومینیوم صحنه روشنایی خرپا سقف سیستم خرپا برای جلسه
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
خرپای سقف تخت مرحله 0.5 متر سفارشی برای روشنایی رویدادها
| مواد خرپایی: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 / 6082-T2 |
|---|---|
| رنگ سقف: | سیاه ، نقره ای ized سفارشی |
| نوع خرپا: | خرپای Spigot یا خرپای پیچ دار |
6061 آلومینیوم استیج سقف خرپا بلندگو آرایه خطی روشنایی پشتیبانی از صفحه نمایش LED
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
لوله سه جداره لوله ترمو لوله سبک فولاد ملایم تخت سقف تخت 500mm X 600mm
| مدل: | خرپا بام مرحله |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
سیستم خرپای سقف صحنه کنسرت در فضای باز برای نمایش آویز صوتی
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| تجهیزات جانبی: | 290*290mm Spigot Truss; خرپا 290*290 میلی متری Sleeve block; بلوک آستین؛ |
خرپا آلومینیومی مثلث روشنایی 300 * 300 میلی متر رنگ سفارشی
| مدل: | خرپا مثلثی |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
رنگ سیاه Indoor Auto Show Bolt Truss T8-6082 مواد آلومینیوم
| کاربرد: | در فضای باز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپای تاشو |
| مناسبت ها: | نمایشگاه ، نمایشگاه اتومبیل |


