همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 290mm aluminum spigot truss ] همخوانی داشتن 367 محصولات.
Trust Square Tubing Trusses / Goal Post Truss Ground Truss سیستم پشتیبانی
| مدل: | خرپا |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
قاب آلومینیومی DJ Lighting Truss Decoration Spigot راه اندازی آسان
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
هدف قابل حمل آلومینیومی ارسال بنر سیستم برج خرپایی برای ماراتن
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss ؛ Goal Post Truss ؛ Banner Tru |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 / 6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای ، مشکی یا به دلخواه شما |
اتصال اسپیگوت برای اجرای صحنه دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
کنسرت / ستاره کاباره ستاره پنج گوشه ای شکل گرفته است
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
حفاظت از آلومینیوم آلیاژ Truss صحنه استودیو روشنایی Truss برای کنسرت
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
سبک وزن قابل حمل DJ روشنایی سیستم های تراس صحنه آلومینیوم آلیاژ
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
وزن سبک 7.5 کیلوگرم در متر خرپای پایه هدف ثابت برای صفحه آویزان و بلندگو
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
خرپا پست هدف صفحه اژدها پایدار برای بلندگو یا صفحه نمایش آویزان
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
خرپای پست هدف تخصصی اژدها برای پروژه کوچک صفحه نمایش آویزان
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |


