همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ aluminum square truss ] همخوانی داشتن 905 محصولات.
288 میلی متر سیستم خرپا آلومینیومی Spigot برای نمایشگاه کنسرت
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061/6082-T6 |
| رنگ: | نقره یا نصب شده |
خرپا باکس آلومینیومی باکس سقف استیج موسیقی نسوز برای رویداد
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپای پشت بام صحنه موسیقی |
| بالا: | با سقف با چادر |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
نصب آسان رویدادهای عروسی مینی شیشه جعبه آلومینیوم برای نمایشگاه
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
نمایش عالی مد با فروش داغ ویژه خرپایی خمیده شکل یا خوراکی یا S شکل
| مدل: | خرپا دایره ای |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
ترمینال آلومینیومی جعبه Truss Bolt نمایشگاه غرفه سنگین بزرگ بارگیری 450x600 میلی متر
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
|---|---|
| اتصال: | پیچ و مهره / پیچ |
| مشخصه: | بدون سقف |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Exhibition Car Show Aluminum Box Truss For Gymnasium Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |


