همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ aluminum square truss ] همخوانی داشتن 905 محصولات.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss / Conical Trusses 6 Way Box Corner Stage Truss Systems
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
100 پا آلومینیومی تاشو بزرگترین دروازه نقره سیاه در فضای باز
| نام محصول: | توری تاشو |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 4 میلی متر |
| اندازه توری: | 1-4 متر، 520 × 950 میلیمتر |
Adjusting Conical Trusses Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
6061-T6 آلومینیوم سیستم Truss برای روشنایی تجهیزات صوتی روشنایی Truss Spigot Truss
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع / مثلث / دایره |
Lightweight Truss Goal Post Aluminum Trussing With Bolt Spigot Assemble Way
| Product Name: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
سبک وزن 6061 T6 6082 آلومینیوم سیستم Truss برای DJ
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
روتاری تراورس آلومینیومی روتاری روتختی - گنبد / توپ 8 بخش
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 18 متر |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


