همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ circle aluminum square truss ] همخوانی داشتن 390 محصولات.
Rotating Circle Aluminium Trusses Revolving Lamp For Event / Club / Big Show
| Logo: | Ledika |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| Connector: | bolt/ screw |
پایه میدان ایستاده پایه آلومینیومی قابل تنظیم در 1100 کیلوگرم حداکثر بارگیری
| حراجی: | عمده فروشی |
|---|---|
| شرکت: | کارخانه نصب شده |
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
2 اسلات متشکرم متر مربع بلندگو بلندگو ایستاده روشنایی 6m - 18m سختی 16 درجه
| سفارش کوتاه: | ۱ عدد |
|---|---|
| ماده: | فولاد یا آلومینیوم تراس |
| نام: | تیرک بلندگو |
سیستم قاب چوبی باکس آلومینیومی برای داخل و خارج از منزل
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
کنسرت / ستاره کاباره ستاره پنج گوشه ای شکل گرفته است
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Black 6082-T6 450mm Aluminum Box Truss 0.5-4M Lenght 450x450mm
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 18m |
پیش بینی طراحی تخته صحنه بیرونی / تخته اسپیگوت / تخته نور آلومینیوم آلومینیوم
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
| رنگ: | نقره ای، مشکی، قرمز |


