همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ circle aluminum square truss ] همخوانی داشتن 390 محصولات.
Shiny Indoor Or Outdoor Event Truss , Aluminum Spigot Truss 390mm Exhibit Truss
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
قاب سازه 290 میلی متر X 290mm قاب آلومینیومی پیچ و مهره خرپایی ترکیبی Deisign
| مدل: | خرپا خرچنگ SQT290 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
نوع اسکرو 400mm 6082 Aluminum Spigot Truss / Triangle Tube Truss
| مدل: | خرپا مثلث خرپا TRB 400 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
288 میلی متر سیستم خرپا آلومینیومی Spigot برای نمایشگاه کنسرت
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061/6082-T6 |
| رنگ: | نقره یا نصب شده |
نصب آسان رویدادهای عروسی مینی شیشه جعبه آلومینیوم برای نمایشگاه
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
دکوراسیون فضای صحنه سیستم سقف خرپایی سیستم برج خرپا آویزان
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
6082 - T6 Aluminium Circle / Round Truss برای آویزان کردن سر رهبری حرکتی
| مدل: | خرپا دایره ای |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |


