همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ circle aluminum square truss ] همخوانی داشتن 390 محصولات.
سیستم خرپایی جعبه روشنایی آلومینیومی صحنه کنسرت به قطر 15 متر
| شماره مدل: | SOS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم های خرپایی استیج آلیاژ آلومینیومی خرپایی روشنایی مربعی سبک وزن
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم خرپای سقف مربعی از آلیاژ آلومینیوم سفارشی برای تجهیزات صوتی
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
Gentry 6082 Goal Post Truss برای آویزان کردن صفحه نمایش LED
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss ؛ Goal Post Truss ؛ Banner Tru |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 / 6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای ، مشکی یا به دلخواه شما |
هشت ضلعی هشت ضلعی مربع آلومینیوم تراس دایره ای 300X300 میلی متر برای کنسرت
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
Spigot Aluminum A Speaker Truss Layer Truss DJ Lighting Stands 48.3mm Steel Tube
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
Adjustable Corrosive Bolts Simple Speaker Truss Diameter 50mm Performance Truss
| Connect Bolt: | M16*45mm bolt |
|---|---|
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
| Length: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
سبک وزن قوی آسان برای جمع آوری کلوپ روشنایی Truss لیفت
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | دایره |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| خرپا آلومینیومی: | 6082-T6 آلومینیوم |
|---|---|
| خرپای لایه ای: | لوله فولادی 48.3 میلی متر |
| استفاده: | در فضای باز یا سرپوشیده |


