همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ circle aluminum square truss ] همخوانی داشتن 390 محصولات.
6082 T6 هدف آلومینیوم ارسال چراغ صفحه نمایش / پس زمینه پارچه ایستاده خرپا TUV سیستم
| مواد: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 400x400mm ، 387mmx387mm ، 287x287mm |
| کاربرد: | عروسی ، نمایشگاه ، شرکت ، مراسم |
پروژه بزرگ آلومینیومی سقف خرپا سیستم Heavy Duty 520 X 760mm
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
تیرچه آلومینیومی Trussing Corcert Event Truss 6 Way Corner - کوچک 287x287 mm
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
رویدادها قوس آلومینیومی بام 290x290 mm 6kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X290 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
Assemble Outdoor Speaker Hangers Trade Show Truss Aluminum 3mm Thickness
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
| Connection: | Screw or Spigot |
Fireproof Aluminum Speakers Stand Truss Head Screw TUV CE Ø 50mm Tube
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Type: | Aluminum and Steel Speaker Truss |
| Connection: | Screw or Spigot |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Single A Dj Speaker Stands Tower Aluminum 1.1T Loading 12M Height Spigot Truss
| مدل: | یک خرپا بلندگو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082 |
| حداکثر ارتفاع: | 12m |
ISO Single Speaker Truss Stands Tower Aluminum 6082 Height 12m Space Saving
| مدل: | یک خرپا بلندگو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082 |
| حداکثر ارتفاع: | 12m |
Scaffolding Layer Truss 32 Feet Height Steel For Outdoor Concert Background
| نام محصول: | خرپای لایه ای |
|---|---|
| اندازه لوله: | 48.3mm |
| اندازه سیستم خرپا: | با توجه به نیاز شما |


