همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ circle aluminum square truss ] همخوانی داشتن 390 محصولات.
بازیافت سقف آلومینیومی سقف تراس کابین نمایش برج کیت آسانسور نصب آسان 12m - 30m
| نام: | سقف آلومینیومی تراس مرحله |
|---|---|
| مزیت: | راحتی و تسهیل حمل و نقل |
| استاندارد: | گواهینامه TUV، ISO9001 |
12.7 اینچ لبه سقف تراس / DJ Truss قاب پشت بام
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| راه های اتصال: | پیچ یا پیچ و مهره |
| تاثیر می گذارد: | محافظت از مرحله |
Hanging Line Speaker Box Stage Roof Truss System Hanging LED Screen Facilities
| Name: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Advantage: | Convenience and facilitated transport |
| Standard: | ISO9001 |
جعبه های سبک و با دوام آلومینیومی برای کنسرت
| شماره مدل: | SQSB5276 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
4m طول قابل حمل نورپردازی Truss مرحله DJ نورپردازی آلومینیوم Truss سیستم برای کنسرت
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
مقاومت 6061-T6/6082 آلومینیومی برای روشنایی دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
سیستم داربست آلومینیومی مقاوم به خوردگی برای روشنایی دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 سیستم داربست آلومینیومی برای نمایشگاه تئاتر
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
6082 T6 آلومینیومی سیستم روشنایی ستون میدان میدان 0.5 متر - 4 متر
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X 290 میلی متر |
| طول: | 0.5m-4m |
نمایشگاه نورانی لیزر سنگین نمایشگاه بیرونی سقف پایه آلومینیومی نمایش 200mm - 1000mm
| تایپ کنید: | سقف پایه تراس |
|---|---|
| اثر: | حفاظت |
| اندازه ترانس: | 200-1000 میلی متر |


