همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ roof lighting aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
تراس آلومینیومی 400x400mm برای دکوراسیون سقف / نمایشگاه نمایشگاه
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی SQB 400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
TUV Square Aluminium Spigot Truss روشنایی استیشن 20 × 2 میلی متر لوله برس
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
6082-T6 Aluminium Trusses 387mm Silver Indoor / Outdoor Events
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ارتباط: | روئه |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |


