همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ roof lighting aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
لوله نسوز آلومینیوم اسپیگوت Dj Truss برای ساخت غرفه نمایشگاهی
| مدل: | SQS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی، نقره ای یا درخواست مشتری |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| Span: | 16mm |
پروژه بزرگ آلومینیومی سقف خرپا سیستم Heavy Duty 520 X 760mm
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
سیستم خرپا سقف آلومینیومی سفارشی 6082 خرپا روشنایی سبک وزن
| شماره مدل: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
Pyramid Roofing Truss Canopy Aluminium Roof Trusses With Side Wings
| Model: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| گواهی: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450x450mm |
خرپا سقف صحنه قابل بازیافت 6082 حداکثر دهانه 12 متری برای رویدادهای خارج از منزل
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |


