همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss parts ] همخوانی داشتن 1350 محصولات.
سیستم های خرپا روشنایی مرحله ای خرپا جعبه اسپیگوت آلومینیومی مربعی
| مدل شماره: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سازه خرپایی سقف صحنه آلومینیومی مربع برای کنسرت
| مدل شماره: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع / مثلث / دایره |
سیستم برج خرپا سقف استیج آلومینیومی با قطر 15 متر
| مدل شماره: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع / مثلث / دایره |
سیستم برج خرپایی با اندازه سفارشی آلومینیومی برای صنعت
| مدل شماره: | SQSB4060 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
حفاظت از آلومینیوم آلیاژ Truss صحنه استودیو روشنایی Truss برای کنسرت
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
سیستم تراس آلومینیوم آلیاژ Spigot Truss برای عملکرد در فضای باز
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
6061-T6 آلومینیوم سیستم Truss برای روشنایی تجهیزات صوتی روشنایی Truss Spigot Truss
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع / مثلث / دایره |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |


