همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss parts ] همخوانی داشتن 1350 محصولات.
Outdoor Triangular Folding Truss Customized 4mm Thickness Fast Installation
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
Spigot Collapsible Aluminum Triangle Truss 520x950 mm Medium Duty
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره: | 4 - 12 متر |
پیچ سیاه خرپایی مربعی آلومینیومی سبک 390 میلی متری برای نمایشگاه تجاری
| شماره مدل: | SQS390 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082-T6;6061-T6 |
| رنگ: | مشکی |
خرپا آلومینیومی 387*387 میلی متر مربع T6 برای فعالیت
| مدل شماره: | SQS387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلیمتر |
خرپا آلومینیومی مربعی 387x387mm برای عملکرد در فضای باز
| مدل شماره: | SQS387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلیمتر |
بار سنگین مربع خرپا آلومینیومی برای فعالیت ها
| مدل شماره: | SQS387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلیمتر |
خرپا آلومینیومی مربع استاندارد یورو برای نمایش عملکرد
| مدل شماره: | SQS387 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلیمتر |
خرپا خرپا آلومینیومی با قطر 15 متر خرپا روشنایی کلوپ استیج فضای باز DJ
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |


