همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Silver Aluminum Truss Parts Segment Corners 2 - 6 Way Truss Connection Corner
| کد: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| گوشه: | سفارشی |
| طول: | 0.5 متر |
لوازم جانبی حرفه ای خرپا آلومینیومی گوشه های 2 - 6 راه خرپایی
| کد: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| اتصال: | اندود آلومینیومی |
| تابع: | اتصال خرپا |
سیستم کنسول روشنایی مرحله ای کنسرت 1000 × 2000 Mm 1 سال گارانتی
| نام محصول: | خرپای لایه ای |
|---|---|
| اندازه لوله: | 48.3mm |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
خرپا لایه دار آرایه بلندگو خرپا 1000 × 2000 Mm برای فضای باز
| نام محصول: | خرپای لایه ای |
|---|---|
| اندازه لوله: | 48.3mm |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
رویدادها ایمنی تاشو آلومینیومی خرپا 50 * 4 میلی متر اتصال Spigot
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
خرپای ستونی خرپا آلومینیومی با دهانه 30 متری خرپای ستونی در فضای باز
| تولید - محصول: | خرپا اسپیگوت آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082 T6 |
| شکل خرپا: | مربع، مستطیلی، مثلث یا سایر اشکال نامنظم |
نمایش خودکار نمایش تاشو آلومینیوم تراس سیاه FT5295 کد 10kg در هر متر
| نام محصول: | توری تاشو |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 4 میلی متر |
| اندازه توری: | 1-4 متر، 520 × 950 میلیمتر |


