همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
آلومینیوم در فضای باز مرحله تراس فریم ساختار صفحه نمایش تراس مرحله برای رویداد
| مواد: | آلومینیوم 6061 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
آلومینیوم بلندگو لنز بلندگو Truss نمایش در فضای باز با جوش صاف 48.3mm لوله فولادی
| محل منبع: | گوانگدونگ چین |
|---|---|
| استاندارد: | TUV |
| اندازه موجود: | 2x2x8m / به عنوان سفارشی |
آرم لایه آرمیچر فلزی آجر لایه آرمه ساختمانی قوی
| مناسبت ها: | نمایشگاه، کنسرت |
|---|---|
| نام محصول: | تیر لایه |
| اندازه لوله: | 48.3mm |
آلبوم دیجیتال DJ Trussing Indoor 500kg - 4700kg حداکثر بارگیری
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | آلومینیوم تراس، سقف تراس موسیقی صحنه |
| استفاده: | برای ساخت و ساز منصفانه، مراکز خرید و مراسم کنسرت |
کوره کوره کوره کوره داخلی کوره های آلومینیومی مقاوم در برابر آتش 16 درجه سختی
| در دسترس است: | 0.5-4M |
|---|---|
| مواد Truss: | آلومینیوم 6082 |
| محل بارگیری: | گوانگژو چین |
Steel Tube 50mm Layer Bolt Truss 2x2 m straight frame Lifting Stage With Wheels
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |


