همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
TUV Square Aluminium Spigot Truss روشنایی استیشن 20 × 2 میلی متر لوله برس
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
نصب آسان رویدادهای عروسی مینی شیشه جعبه آلومینیوم برای نمایشگاه
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Square Triangle Beam Circular Aluminum Lighting Truss Exhibition Dj Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
سبک وزن قابل حمل DJ روشنایی سیستم های تراس صحنه آلومینیوم آلیاژ
| شماره مدل: | SQSB450 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |


