همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Concerts Studio Sliver Aluminum Square Truss 400mm Bolt Truss Aluminium
| Connector: | bolt / screw |
|---|---|
| Package: | carton/bubble bag |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
مینی ضد زنگ مینی آلومینیوم جعبه محوطه داخلی / محوطه Square Bolt Truss Small Volume
| حمل و نقل: | راحتی |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| کارخانه: | امید |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
توری های آستری آلومینیومی آفتابگردان آفتابگردان
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| لوله اصلی: | 50x3 میلی متر |
| لوله برس: | 25 * 3 میلیمتر |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor Events Solid Engineering Aluminum Spigot Truss Max Span 18 mm
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Length: | 0.5-4m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
خرپا آلومینیومی بام در فضای باز کنسرت
| مدل: | خرپا مربع آلومینیوم |
|---|---|
| ماده: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |


