همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ 290mm aluminum spigot truss ] همخوانی داشتن 367 محصولات.
ساختار خرپا روشنایی دایره آلومینیومی 300 * 300 میلی متر بار سنگین
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
دایره آلومینیومی یا خرپا روشنایی استیج ستاره برای رویداد
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
خرپا آلومینیومی خاص به شکل سفارشی برای چراغ های آویزان
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
خرپا روشنایی استیج قابل حمل خرپا نمایشی نمایشی با شکل خاص آلومینیومی
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
خرپا پیچ و مهره روشنایی استیج قابل حمل خرپا جعبه صفحه نمایش LED آویز
| شماره مدل،: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
سیستم های خرپا روشنایی صحنه خرپا مربع آلیاژ آلومینیوم
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| نام محصول: | خرپا صحنه، خرپا سقف جعبه مربعی آلومینیومی برای صحنه کنسرت، خرپا آلومینیومی با کیفیت بالا و سبک مربع |
خرپا جعبه مربعی آلومینیومی 6082 برای اجرای مراسم عروسی
| شماره مدل،: | SQB300 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
جعبه های سبک و با دوام آلومینیومی برای کنسرت
| شماره مدل: | SQSB5276 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
4m طول قابل حمل نورپردازی Truss مرحله DJ نورپردازی آلومینیوم Truss سیستم برای کنسرت
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
مقاومت 6061-T6/6082 آلومینیومی برای روشنایی دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |


