همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ roof lighting aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
خرپا روشنایی آلومینیومی کنسرت OEM به سرعت مونتاژ می شود
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
سیستم برج خرپا داغ خرپا خرپایی آلومینیومی 6082 قطر 1 متر
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
خرپا جعبه آلومینیومی سفارشی باشگاه برای روشنایی داخلی
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
TUV آلومینیوم میدان TrussTriangle سقف پایه سیستم 500mm - 4000mm
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
|---|---|
| وزن: | 6 کیلوگرم در متر |
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | با توجه به درخواست شما |
| شکل: | ستاره ، شکل قلب ، شکل نامنظم (سفارشی |


