همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
اتصال اسپیگوت برای اجرای صحنه دی جی
| شماره مدل: | SQS287 |
|---|---|
| طول: | 1 متر / 2 متر / 3 متر / 4 متر |
| لوله اصلی: | 50*3mm/50*2mm |
رویدادها قوس آلومینیومی بام 290x290 mm 6kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X290 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
رنگ نقره ای پیچ و مهره آلومینیومی مناسب 6061 T6 برای رویداد
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای مربعی آلیاژ آلومینیوم |
خرپا پیچ آلومینیومی OEM 6061 برای نمایشگاه رویداد کنسرت
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای مربعی آلیاژ آلومینیوم |
TUV Square Aluminium Spigot Truss روشنایی استیشن 20 × 2 میلی متر لوله برس
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
قاب سازه 290 میلی متر X 290mm قاب آلومینیومی پیچ و مهره خرپایی ترکیبی Deisign
| مدل: | خرپا خرچنگ SQT290 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
6082-T6 Aluminium Trusses 387mm Silver Indoor / Outdoor Events
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
صفحه نمایش آویز Hot Dragon Stage Bolt Goal Post Truss Alluminium Alloy 6082
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |


