همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
لوله آلومینیومی ضد آب لوله جدید متولد شده ، خرپا Dj Truss for Stand Stand Build
| مدل: | خرپا آلومینیومی SQS 6076 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
خرپا آلومینیومی 6081 استادیوم فضای باز با اندازه سفارشی
| نام محصول: | خرپا اسپیگوت |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*3 میلیمتر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
خرپای ستونی خرپا آلومینیومی با دهانه 30 متری خرپای ستونی در فضای باز
| تولید - محصول: | خرپا اسپیگوت آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082 T6 |
| شکل خرپا: | مربع، مستطیلی، مثلث یا سایر اشکال نامنظم |
خرپا آلومینیومی با سختی بالا برای عملکرد رویدادهای بزرگ
| نام محصول: | خرپا اسپیگوت |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*3 میلیمتر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
صورتی / سفید حلقه عروسی حلقه ای شکل قلب 4 تا 6 عدد
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 300 X300 میلی متر |
| شکل: | ستاره ، شکل قلب ، شکل نامنظم (سفارشی |


