همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| نام محصول: | خرپا خرپا |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلی متر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
لوله نسوز آلومینیوم اسپیگوت Dj Truss برای ساخت غرفه نمایشگاهی
| مدل: | SQS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی، نقره ای یا درخواست مشتری |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082 T6 هدف آلومینیوم ارسال چراغ صفحه نمایش / پس زمینه پارچه ایستاده خرپا TUV سیستم
| مواد: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 400x400mm ، 387mmx387mm ، 287x287mm |
| کاربرد: | عروسی ، نمایشگاه ، شرکت ، مراسم |
خرپا آلومینیومی 520 میلی متری - 760 میلی متری سنگین برای رویداد
| نام محصول: | خرپا اسپیگوت |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*3 میلیمتر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
خرپا روشنایی آلومینیومی کنسرت OEM به سرعت مونتاژ می شود
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
هشت ضلعی هشت ضلعی مربع آلومینیوم تراس دایره ای 300X300 میلی متر برای کنسرت
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


