همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
پشتیبان منحنی نورپردازی دور آلومینیوم دور خرپا Spigot Circuit
| مدل: | خرپای دایره ای |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
چند منظوره آلومینیوم مربع خرپا سبک استیل فلزی 400 میلی متر
| تولید - محصول: | خرپای پیچ و مهره آلومینیومی SQB 400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
خرپا مربع آلومینیومی طلایی 6082 نقاشی 300 میلی متر برای یک رویداد در فضای باز
| شماره مدل: | SQB30 |
|---|---|
| رنگ: | طلایی یا OEM |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 / 6061-T6 |
داربست اسپیگوت آلومینیومی قابل سفارشی برای نمایشگاه ها کنسرت ها و رویدادهای بیرونی
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
سیستم روشنایی سبک و دوامدار Spigot Truss برای تجهیزات روشنایی و صوتی
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
بازیافت سقف آلومینیومی سقف تراس کابین نمایش برج کیت آسانسور نصب آسان 12m - 30m
| نام: | سقف آلومینیومی تراس مرحله |
|---|---|
| مزیت: | راحتی و تسهیل حمل و نقل |
| استاندارد: | گواهینامه TUV، ISO9001 |
صحنه کنسرت 300 میلی متر پیچ آلومینیومی میدان تراس 0.5 متر -4 متر
| بخش ترانس: | 300x 300 میلیمتر |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| طول: | 0.5m-4m |
400x400 mm Staging Aluminum Square Truss Trade Show Displays Fireproof
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| بخش خرپا: | 400x400 میلی متر |
| طول: | 0.5 متر تا 4 متر |
Aluminum Bolt Square Truss Systems Aluminum Box Truss For Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Hanging Line Speaker Box Stage Roof Truss System Hanging LED Screen Facilities
| Name: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Advantage: | Convenience and facilitated transport |
| Standard: | ISO9001 |


