همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Fireproof 300x300 Mm Stage Aluminum Square Bolt Truss System For Events Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Coal Black Photography Exhibition Aluminum Square Truss For Indoor Events
| LOGO: | LEKIDA |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Square, Oblong, Cylindrical or customized |
خرپا / آلومینیوم مربع سبک وزن خرپا / کنسرت خرپا سیستم 30 * 2 میلی متر لوله بریس
| مدل: | خرپای خرپایی SQS Spigot |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
برج خرپایی سقف آلومینیومی TUV 290 برای دکوراسیون پس زمینه عروسی
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی SQB 4560 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
خرپای تاشو آلومینیومی مربعی سفارشی برای رویداد کنسرت
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
خرپا تاشو مربع متحرک پارتی اسپیکر آلومینیومی تاشو روشنایی خرپا
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
اسپیکر خلاقانه تاشو خرپای متحرک آلومینیومی مربعی 520 x 950 میلی متر
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
خرپای تاشو مربع 520 x 950 میلی متر برای نمایشگاه
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
خرپای پیچ و مهره آلومینیومی بازی اژدها در فضای باز
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |


