همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
سیستم و کیت های خرپایی پیچ و مهره آلومینیومی پست هدف کنسرت
| نام محصول: | Global Post Truss;Goal Post Truss; خرپای پست جهانی؛ خرپای پست هدف; Banner Truss; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
T6 آلومینیومی سیستم خرپا هدف برای نمایشگاه کنسرت
| نام محصول: | خرپا پست گلوبال؛ خرپا پست هدف; خرپا بنر; خرپا Gentry ;خرپا نمایش LED ; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
داربست اسپیگوت آلومینیومی با اندازه های مختلف لوله برای ظرفیت بارگذاری مختلف
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
داربست ضد خوردگی آلومینیوم برای عملکرد طولانی مدت در هند
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
داربست اسپیگوت آلومینیومی قابل تنظیم برای تجهیزات روشنایی و صوتی
| شماره مدل: | SQS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6/6082-T6 |
| شکل: | مربع |
آلومینیوم میدان Truss نورپردازی مرحله نور در حال بارگذاری سنگین برای نمایشگاه / نمایش خودرو است
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
|---|---|
| مناسب برای: | در فضای باز، دبیرستان |
| اندازه: | 520x1000x1000 / 2000 / 3000mm |
رویداد 400mm 6082 T6 آلومینیوم میدان Truss Bolt 50 × 3 میلی متر لوله 10kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 400 × 400 میلیمتر |
| طول: | 0.5m-4m |
Goal Post Truss Aluminium / Global Truss اهداف پست در فضای باز برای سخنرانان چراغ
| مزیت: | ساده، سریع |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| ترانس: | میدان تراس، مثلث تراس، تاشو تراس |
مربع سیاه قرمز 250mm آلومینیوم مربع Truss Bolt سبک وزن 43 × 3 میلی متر بالا بارگیری
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 250x 250 میلیمتر |
| طول: | 0.5m-4m |
6082 T6 آلومینیومی سیستم روشنایی ستون میدان میدان 0.5 متر - 4 متر
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X 290 میلی متر |
| طول: | 0.5m-4m |


