همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
رنگ سیاه Indoor Auto Show Bolt Truss T8-6082 مواد آلومینیوم
| کاربرد: | در فضای باز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپای تاشو |
| مناسبت ها: | نمایشگاه ، نمایشگاه اتومبیل |
290 * 290 میلی متر سیستم خرپایی جعبه آلومینیوم برای فعالیت های صحنه ای
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه ، نقره ای ، سفارشی |
| کاربرد: | Concert,Exhibition,Performance,DJ Band,advertisement ; کنسرت ، نمایشگاه ، اجرا ، DJ Band ، |
پیچ و مهره آلومینیومی روشنایی Truss نور Trussing 520x1000 میلی متر برای خودرو نمایش 4700kg بزرگترین ایمنی در حال بارگذاری
| لوله اصلی: | 50x3mm تقویت |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| شکل: | طولانی، میدان، گرد |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
Durable Strengthen Box Truss System Aluminium Stage Truss For Commodity Fair
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Trusses for Club / Park / Dj
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Lighting Truss For Club Adjustable Speed
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |


