همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
20.4 X 18.5 Triangle Exhibit Truss 1179kg - 2809kg Loading Weight For Outdoor Event
| LOGO: | LEDIKA |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle, Square, Oblong |
| Truss Size: | 520x470mm |
Durable Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor / Indoor Activities
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |
Concert Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Bolt Truss Customized Shape
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
خرپا ماسک آلومینیومی مت بلک آلومینیوم برای مهمانی های داخلی کنسرت ، سیستم DJ خرپا
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
آلومینیوم چند مرحله ای نورپردازی مرحله 400 * 400MM Bolt Truss برای نمایش خودکار
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی |
|---|---|
| مواد خرپا: | آلومینیوم |
| خرپا شکل: | مربع ، طولانی ، مثلث |
خرپا باکس آلومینیومی باکس سقف استیج موسیقی نسوز برای رویداد
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپای پشت بام صحنه موسیقی |
| بالا: | با سقف با چادر |
کنسرت روشنایی صحنه کوچک خرپا آلومینیومی 6082 نسوز
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپای پشت بام صحنه موسیقی |
| بالا: | با سقف با چادر |
قفسه های نمایش خرپا سقف صحنه برای رویدادهای فضای باز نسوز غیر زنگ زدگی
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
سیستم خرپا سقف آلومینیومی 6082 با صحنه برای نمایش کنسرت در فضای باز
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |


