همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ truss square ] همخوانی داشتن 908 محصولات.
سیستم سقف بلند کیفیت آلومینیوم برای رویدادها
| مواد: | آلومینیوم 6061 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
فلزی تراشکاری 450 میلیمتر نمایشگاه تراس مرحله نمایش خودکار 18 متر حداکثر فاصله
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 450mm |
| طول: | 0.5m-4m |
پایه سیستم بلندگوهای بیرونی در فضای سبز مرحله پایه 30 × 3 میلی متر لوله برس
| ویژگی: | می تواند با تراس جهانی مناسب باشد |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 یا فولاد |
| شکل: | سفارشی |
ضخامت 3 میلی متر آلیاژ آلومینیوم Spigot با عملکرد عالی
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | جنس آلومینیوم جنت خرپا |
| استفاده: | اتصال خرپای مشخصات با هم |
آلیاژ آلومینیوم 6082 T6 Spigot Truss زاویه / پیچ Truss زاویه انعطاف پذیر
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| رنگ: | نقره / سیاه / قرمز |
| اتصال: | پیچ / بولت / چفت و بست |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Fireproof Aluminum Speakers Stand Truss Head Screw TUV CE Ø 50mm Tube
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Type: | Aluminum and Steel Speaker Truss |
| Connection: | Screw or Spigot |
0.5m - 4m Aluminum Square Truss Cross Strengthen Tube For Indoor Booth Constructing
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 400x 400 mm |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Light Duty Project Exhibition Aluminium Trusses Screw Connection
| Main Tube: | 50*3mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |


