همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
6082 T6 Aluminium Box Truss System 0.9ft - 3.3ft For Outdoor Celebration Party
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| نام محصول: | خرپا خرپا |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلی متر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
قفسه های نمایش خرپا سقف صحنه برای رویدادهای فضای باز نسوز غیر زنگ زدگی
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
سیستم خرپا جعبه سقفی خرپایی مربعی نقره ای T6 آلومینیومی
| تولید - محصول: | خرپا پیچ آلومینیومی SQB400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6061-T6 |
| لوله اصلی: | 50*3 میلیمتر |
پایه روشنایی سفارشی 6M دروازه دروازه آلومینیوم 400x400 میلیمتر با حامل دستی
| مزیت: | ساده، سریع |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| ترانس: | میدان تراس، مثلث تراس، تاشو تراس |
لوازم جانبی خرپا آلومینیومی گیره قلاب ساده و ایمن
| شماره مدل: | ST255 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6 |
| پیچ: | فولاد ضد زنگ 12 * 40 میلی متر |
Custom Background Layer Stage Truss Scaffolding Tube Diameter 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Pyramid Roofing Truss Canopy Aluminium Roof Trusses With Side Wings
| Model: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| گواهی: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450x450mm |
6082 T6 هدف آلومینیوم ارسال چراغ صفحه نمایش / پس زمینه پارچه ایستاده خرپا TUV سیستم
| مواد: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 400x400mm ، 387mmx387mm ، 287x287mm |
| کاربرد: | عروسی ، نمایشگاه ، شرکت ، مراسم |
تسمه آلومینیومی تیراندازی پایه سقف تراس قابل انعطاف ضد لغزش
| ابعاد (L * W * H): | همه اندازه قابل تنظیم است |
|---|---|
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
| سرویس: | 24 ساعت |


