همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 / 3 / 4 / 6 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| Span: | 16mm |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز |
|---|---|
| نام محصول: | خرپا خرپا |
| طول: | 16mm |
Aluminum Spigot Durable Box Truss System 12m - 30m Span For Indoor Activities
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی |
|---|---|
| مواد خرپا: | آلومینیوم |
| خرپا شکل: | مربع |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| نام محصول: | خرپا خرپا |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، سیاه |
| طول: | 16m |
لوله آلومینیومی ضد آب لوله جدید متولد شده ، خرپا Dj Truss for Stand Stand Build
| مدل: | خرپا آلومینیومی SQS 6076 |
|---|---|
| مواد: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
تراس آلومینیومی 400x400mm برای دکوراسیون سقف / نمایشگاه نمایشگاه
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی SQB 400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
لوله نسوز آلومینیوم اسپیگوت Dj Truss برای ساخت غرفه نمایشگاهی
| مدل: | SQS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی، نقره ای یا درخواست مشتری |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
خرپا آلومینیومی 290 میلی متری برای رویدادهای داخلی
| شماره مدل: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلی متر |


