همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Anticorrosive 6082 T6 Aliminum Box Truss 287mm -1000mm TUV / CE for Car Show
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082 T6 |
| خرپا شکل: | مربع ، طولانی ، مثلث |
قطعات آلومینیومی Square Layher Truss با چفت و بست Stage Stage
| تولید - محصول: | خرپا آلومینیومی SQB 4560 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
خرپای استیج آلومینیومی سبک با اتصال پیچی
| مدل: | خرپا صحنه |
|---|---|
| مواد: | 6061-T8 |
| استفاده: | خرپا روشنایی برای دکوراسیون |
بلندگوی قابل تنظیم دیجیتال لنز نقره ای DJ Speaker Line Array با ابعاد 48.6 میلیمتر
| نام محصول: | تیر لایه |
|---|---|
| اندازه لوله: | 48.3mm |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
صفحه نمایش ال ای دی آلومینیومی Spigot Truss Goalpost روشنایی صفحه نمایش یکپارچه
| بساز: | آلومینیوم تراس |
|---|---|
| شکل: | تک یا دو لینک |
| استفاده: | صفحه نمایش آویزان LED، بلندگو Line arrey و پارچه پس زمینه |
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


