همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
پایه نور TUV پایه نورپردازی پایه آلومینیومی پایه پایه فلزی Φ 50 × 3 میلی متر
| تایپ کنید: | نردبان، مثلث، میدان، دور |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| رنگ: | آلومینیوم طبیعی |
هشت ضلعی هشت ضلعی مربع آلومینیوم تراس دایره ای 300X300 میلی متر برای کنسرت
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
خرپا تاشو بلندگوی مقاوم آلومینیومی برای نمایشگاه تبلیغاتی
| استفاده: | رویداد، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره ای یا OEM |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
کنسرت / ستاره کاباره ستاره پنج گوشه ای شکل گرفته است
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
رویدادها قوس آلومینیومی بام 290x290 mm 6kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X290 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


