همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
مانع موانع کنترل جمعیت مواد آلومینیومی سنگین برای پروژه های بزرگ
| نام محصول: | مانع کنترل جمعیت |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T8 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
6082 T6 آلومینیومی سیستم روشنایی ستون میدان میدان 0.5 متر - 4 متر
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X 290 میلی متر |
| طول: | 0.5m-4m |
پیچ و مهره آلومینیومی روشنایی Truss نور Trussing 520x1000 میلی متر برای خودرو نمایش 4700kg بزرگترین ایمنی در حال بارگذاری
| لوله اصلی: | 50x3mm تقویت |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| شکل: | طولانی، میدان، گرد |
مانع کنترل جمعیت مستقیم آلومینیومی سد تاشو سبک وزن برای ایمنی
| نام محصول: | مانع کنترل جمعیت |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T8 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss 6082-T6 Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |


