همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
گیره تجهیزات آلومینیومی Stage Stage
| کاربرد: | حلق آویز LED ، بلندگو ، روشنایی |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
پایه سخنران 400x400 میلی متر T نشان می دهد آلومینیوم پایه Loading 500kg 12m
| نام محصول: | LEDIKA |
|---|---|
| گواهی: | TUV |
| اندازه: | ارتفاع 6 (می توان سفارشی) |
صورتی / سفید حلقه عروسی حلقه ای شکل قلب 4 تا 6 عدد
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
Outdoor Advertising Aluminum Goal Post Truss LED Screen 6x8 m 3mm Thickness
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Corrosion Resistant Folding Truss Indoor Party / Trade / Show Aluminum Trussing
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |


