همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Protable Folding Mobile Painting Plastering Scaffold Tower Aluminum Platform
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
Foldable Remotable Aluminium Alloy Crowd Barrier For Outdoor Concert
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy 6082-T6 |
| Horizontal force: | 2000N |
چادر ساختار آلومینیومی گنبد سفید با درمان اکسیداسیون سطحی
| آلومینیوم: | لوله های فولادی گالوانیزه گرم |
|---|---|
| رنگ: | سفید ، قرمز ، زرد ، اختیاری ، سفید یا سفارشی |
| بافت: | دیوارهای PVC ، دیوار ABS ، دیوار شیشه ای |
چادر ساختار آلومینیوم پایدار 3 * 3m برای فعالیتها ، کمپینگ ، نمایشگاه
| آلومینیوم: | سبک |
|---|---|
| پارچه: | پی وی سی و بوم |
| منطقه: | سفارشی |
30 کیلوگرم وزن تاشو مانع کنترل جمعیت تاشو 10 سانتی متر ارتفاع
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سیاه یا نقره |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن با فیلم |
8M تاشو متحرک نقاشی گچ کاری داربست برج پلت فرم آلومینیومی
| شماره مدل: | برج داربست آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم، فولاد |
| رنگ: | مشکی، نقره ای، یا سفارشی |
چادر ساختار آلومینیومی تک لایه / چادر عروسی مهمانی خانه متحرک 20 * 30 متر
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای یا سفارشی |
| طول: | 30 میلیون پوند |
Black / Silver Cuttable Aluminum Stage Platform Horizontal Removable LED Stage
| اندازه: | L2000 * W1200 * H250mm (سفارشی) |
|---|---|
| ارتفاع: | Error , Not Found |
| ولتاژ: | 380v 3 فاز |
موانع آلومینیومی ضد آب در فضای باز برای همه مواقع
| نام محصول: | مانع کنترل جمعیت |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T8 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
Black / Silver Aluminum Stage Platform Cuttable Horizontal Removable LED Stage
| اندازه: | L2000 * W1200 * H250mm (سفارشی) |
|---|---|
| ارتفاع: | 0.6 متر |
| ولتاژ: | 380v 3 فاز |


