همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
نیمکت کار با ارتفاع سفارشی برج داربست آلومینیومی متحرک T6
| نام محصول: | داربست آلومینیومی تاشو |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| تایپ کنید: | داربست، نردبان |
تخته چندلای ضد لغزش 18 میلی متری پلت فرم مدولار آلومینیومی سبک وزن
| مدل شماره: | SYL002 |
|---|---|
| جنس قاب: | آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پنل: | تخته سه لا ضد لغزش 18 میلی متر |
چادر سازه آلومینیومی سفارشی در فضای باز برای جشن عروسی نمایشگاه
| مواد قاب: | آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول: | چادر عروسی خیمه شب بازی شفاف |
| استفاده: | مهمانی در فضای باز |
چادر سازه آلومینیومی با اندازه 3 متری برای مهمانی عروسی
| مواد قاب: | آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول: | چادر عروسی خیمه شب بازی شفاف |
| استفاده: | مهمانی در فضای باز |
Folding Crowd Control Barrier Hand Barrier For Outdoor Concert / Sports Event
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Set up: | Folding |
| Horizontal force: | 2000N |
6082 - T6 Aluminum Folding Crowd Control Stands / Hand Barrier For Sports Event
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Set up: | Folding |
| Horizontal force: | 2000N |
2019 مرحله جدید تاشو تخته سه لایی با کیفیت عالی New Porn DIY قابل حمل
| خرپا شکل: | تاشو |
|---|---|
| رنگ: | قرمز یا نصب شده |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
Outdoor Performances Crowd Control Systems Silver Crowd Control Stands With Door
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Logo: | Ledika |
| Color: | Silver or customized |
Outdoor Folding Stage Platform Performance Plywood 750kg / m2 Max load
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |


