همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
خرپا آلومینیومی پنج گوشه ستاره شکل 6082 T6 برای مهمانی
| شماره مدل: | TRS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| اندازه خرپا:: | 287*287 میلی متر |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Folding Step Bench Working Platform Aluminum Layer Truss Protable Work Bench
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
6082 قاب داربست آلومینیومی نیمکت کار قابل تنظیم قابل تنظیم
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه: | (W) 750X (L) 1800/2000 / 2500MM ، (W) 1350X (L) 1800/2000 / 2500MM |
| لوله اصلی: | 50 * 4mm 50 * 3mm 50 * 2mm |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، سیاه ، قرمز ، زرد |
| شکل: | دایره |
پارکینگ رویداد تاشو در فضای باز ، 12 متر * 18 متر ، بوم ، سقف ، آلومینیوم
| مدل: | چادر |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره یا نصب شده |
مجهز به سیستم روشنایی متقاطع آلومینیومی متشکل از 2/1 میلیمتر است
| شکل: | دایره |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| رنگ: | سیاه / سفید (عادت کرده) |
ضد لغزش لایه داربست مرحله سقف رویداد تراس مقاوم در برابر آب و هوا
| مشخصات عادی: | 1 * 2m 1.22 * 2.44m |
|---|---|
| ارتفاع در دسترس است: | H0.8 - 1.2M |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |


