همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ tuv aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
بستر آلومینیومی بستر صفحه نمایش باز کردن بستن 2m / min سرعت حرکت
| اندازه: | L2000 * W1200 * H250mm |
|---|---|
| ارتفاع: | 0.6 متر |
| ولتاژ: | 380v 3 فاز |
Creative Removable Aluminum Stage Platform Easy Transport Staging Platform
| مواد قاب: | فولاد |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد حریق و ضد لغزش |
| حمل و نقل: | چرخ ها |
3mm Events Octangle Aluminum Stage Platform / Octagon Outdoor Staging Platform
| ضخامت شعله: | 3mm |
|---|---|
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
تاشو پلت فرم آلومینیوم مرحله تاشو راحت 200 میلی متر - ارتفاع 800 میلی متر
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| راه مونتاژ: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Outdoor Aluminum Stage Platform Performance Irregular Plywood Stage 750kg / m2 Max load
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ارتباط: | روئه |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Music Room Step Stool Aluminum Stage Platform Concert Choral Folding Seat
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | سه مرحله یا بیشتر |
بستر آلومینیومی مرحله پایدار / در فضای باز تلفن همراه مرحله 18mm ضخامت تخته سه لا
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Black / Silver Aluminum Stage Platform Cuttable Horizontal Removable LED Stage
| اندازه: | L2000 * W1200 * H250mm (سفارشی) |
|---|---|
| ارتفاع: | 0.6 متر |
| ولتاژ: | 380v 3 فاز |
Rotating Mechanical Staging Platform Q195 Steel Aluminum Stage Platform
| Material: | Q195 Steel |
|---|---|
| Height: | 0.6-1.2m |
| Size: | L2000*W2000*H800/1200mm |


