همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ tuv aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
پلت فرم قابل حمل آلومینیومی سفارشی برای تئاتر بیل تایت
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| ارتفاع: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
سکوی قابل حمل آلومینیوم قابل حمل برای تئاتر باند T
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| قد: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
پلت فرم مرحله آلومینیوم ، استیل در فضای باز موبایل قاب لایه ای چوبی
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| ارتفاع: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
Ultralight Portable Aluminum Stage Platform T Show Plywood 1220*2400mm
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| حداکثر تحمل: | 750 کیلوگرم در متر مربع |
| مواد تخته سه لا: | پانل مرحله حرفه ای ضد حریق و ضد لغزش |
Staging Systems Folding Aluminum Stage Platform Smart Collapsible
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| راه مونتاژ: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Folding Steel Mobile Portable Aluminum Stage Platform with Wheels / Carpet for Hotel / Small event
| مواد قاب: | فولاد |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| حمل و نقل: | چرخ ها |
Anti - Skid Plywood Concert Stage Platforms Aluminum 800mm - 1200mm
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
آلومینیوم جمع آوری کنسرت کنسرت عروسی کنسرت کنسرت
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پانل با انحراف بالا/پلکسی گلاس |
Q195 Steel Rotating Mechanical Staging Platform Adjustable Stage Platform
| مواد: | فولاد Q195 |
|---|---|
| اندازه: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
| ارتفاع: | 0.6-1.2m |


