همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ tuv aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
کنسرت رویدادهای با کیفیت برتر
| قابلیت بارگیری: | 400 کیلوگرم بر متر مربع |
|---|---|
| اندازه صحنه: | 1X2m |
| ارتفاع: | 0.4-0.6M |
2019 جدیدترین مرحله لایه های با کیفیت بالا سیستم آلومینیوم مرحله فلزی
| خرپا شکل: | تاشو |
|---|---|
| رنگ: | قرمز یا نصب شده |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Show Folding Stage 18mm Black
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | 0.2-0.8m |
Customized Folding Aluminum Portable Stage Platform With Wheels / Carpet
| مواد قاب: | فولاد |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد حریق و ضد لغزش |
| حمل و نقل: | چرخ ها |
فولاد تاشو فولادی تاشو هتل موبایل صحنه قابل حمل با چرخ / فرش
| مواد قاب: | فولاد |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| نصب و راه اندازی: | تاشو |
Lightweight Portable Stage T Show Aluminum Plywood Platform 1220*2400mm
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Fashion Show Folding Stage Black
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | 0.2-0.8m |
آلومینیوم آلومینیوم آسانسور پله مرحله / بالابر و تاشو بستر مرحله
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| ارتفاع: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
Hotel Foldable Stage Platform Banquet Stage Stair 2440*1830mm
| نام محصول: | مرحله تاشو |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ضخامت: | 18 میلی متر |
بستر های نرم افزاری طبقه بندی سقف کاذب / پلت فرم مرحله قابل حمل برای رویداد
| مشخصات عادی: | 1 * 2m 1.22 * 2.44m |
|---|---|
| ارتفاع در دسترس است: | H0.8 - 1.2M |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |


